l1 l3 l3 l3 l2 l1 l2 l1 l1 l3 l1 l2 l2 l3 l3 l3 l1 l2 lv2 l2 l1 l1 l1 l3 l3 l3 l2

Kucyki w wersji trójwymiarowej! Dzięki magicznej tablicy z magnetycznymi kropeczkami stworzysz dzieło, które będziesz mógł oglądać przez okulary 3D.

motoryka
zdolności manualne
poznawanie świata

Reklama

Absolutną nowością jest to, że obrazy tworzymy za pomocą magnetycznych markerów z wykorzystaniem magnetycznych, kolorowych kropeczek! Wystarczy włożyć szablon z wizerunkiem kucyków do ramki i w zaznaczonych na szablonie miejscach nakładać markerem magnesiki. Po wykonaniu dzieła załóż okulary 3D i oglądaj trójwymiarowe dzieło. Kiedy będziesz chciał stworzyć kolejne dzieło na podstawie innego szablonu, zgarnij kolorowe kropeczki specjalną szpatułką w wyznaczone na tablicy miejsce. Umieść markery z tyłu tablicy, pozamykaj do nich wejścia, następnie w pozycji poziomej potrząsaj tablicą na boki, segregując magnesiki. Ustaw tablicę w pozycji pionowej, zwolnij blokady, potrząśnij i napełnij markery, aby zacząć zabawę od nowa.
Zestaw zawiera:
- magnetyczną ramkę
- 2 szablony (4 rysunki) z wizerunkiem My Little Pony
- 6 magnetycznych markerów
- 150 magnetycznych kropeczek (25 kropek z każdego koloru)
- okulary 3D - szpatułka

motoryka
zdolności manualne
poznawanie świata

Możesz poznać niektóre funkcje pudełka poprzez klikanie na powyższe ikony lub spróbować znaleźć je samemu bezpośrednio na zdjęciu zabawki obok

POKAŻ
wszystkie funkcje
UKRYJ
odkryję sam
Włóż szablon do ramki Dot'n Doodle.
Użyj magicznych markerów z magnesikami.
Z magicznych magnesików stwórz obraz i oglądaj go przez okulary 3D.